Fehér mezesek csatája

Az Eger Heroes győzelme volt talán a legmagabiztosabb az elmúlt hétvégén. Bár az első negyedben a hazai pályán játszó Hősöknek is kellett egy kis idő, hogy belerázódjanak a meccsbe. Az előnyt a vendéglátók szerezték meg, miután a Budapest Wolves 2 centere rosszul adta fel a labdát az irányítónak, aki nem tudta megszelídíteni a játékszert. A malacbőr pedig az end zone-on keresztül távozott a játéktérről: safety. Ezután az offense is feltette az első pontokat az eredményjelzőre Boján Sándor 40 yardos futásának köszönhetően. Jokhel Erhard extrája is pontos volt. A következő játékrészben növelték előnyüket a hazaiak, ezúttal Vakarcs Gergő egy 80 yardos futással szállította az újabb hatpontost. 16-0 a félidei szünetben.

32453147_1977028948998727_9215293224845836288_o

A harmadik játékrészben újabb touchdownnal gazdagította pontjainak számát a Heroes, mégpedig az irányító, Bíró Tibornak köszönhetően. Ébredezni kezdett a Wolves 2 is, hiszen volt válaszuk erre a pontszerzésre, Varga Tamás váltotta hat pontra Horváth Bendegúz átadását. Próbáltak zárkózni a fővárosiak, de végül Vakarcs döntötte el a mérkőzést újabb szenzációs, ezúttal 40 yardos megiramodásával. Jokhel pedig belőtte az extrát, és beállította a 29-6-os végeredményt.32458495_1977028758998746_4369970443034034176_o

Fotók: atiboyphoto

Eger Heroes-Budapest Wolves 2 29-6 (9-0, 7-0, 6-6, 7-0)
Pontszerzők: Vakarcs Gergő 2 TD, Boján Sándor, Bíró Tibor 1-1 TD, Wolves 2 1 S, Jokhel Erhard 3 XP, illetve Varga Tamás 1 TD.

Forrás: mafsz.org