Beteltek a helyek a rájátszásra

Az Eger Heroes a Dunakeszi Rangers ellen bebiztosította a helyét a rájátszásban. Az első játékrészben Vakarcs Gergő 80 yardos futása adta meg a löketet a Hősöknek. Majd a második negyedben a védelem is besegített: Kozma Bálint váltott TD-re egy kierőszakolt fumble-t. Jokhel Erhard berúgta az egypontost. Ezután a Rangers Juhász Krisztián elkapásával válaszolt. Azonban az Eger folyamatosan távolodott a Duna-partiaktól. Még ebben a negyedben Bíró Tibor és Bleszity Erik voltak eredményesek és ezzel 27-6 volt a pihenőre.

A harmadik negyedben a mercy rule-t is érvénybe léptették a Hősök Vaszkó János fumble returnjével, illetve Joó Richárd elkapásával. Az utolsó játékrészben a Dunakeszi még szépített Szilágyi Sándor futásával, így 41-12-re módosult az állás. Ez is lett a végeredmény.33898779_10214616758166421_190722571149246464_o

Fotók: Dudás József

Dunakeszi Rangers-Eger Heroes 12-41 (0-6, 6-21, 0-14, 6-0)
Pontszerzők: Juhász Krisztián, Szilágyi Sándor 1-1 TD, illetve Vakarcs Gergő, Kozma Bálint, Bíró Tibor, Bleszity Erik, Vaszkó János, Joó Richárd 1-1 TD, Jokhel Erhard 6 XP.

A mérkőzés statisztikája megtekinthető itt.